W niedzielę 28 sierpnia w Parafii pw. Św. Andrzeja Boboli odbył się festyn rodzinny kończący VII Forum Trzeźwościowe. W programie imprezy znalazły się m.in. przejażdżki kolejką Bobolańską, występy artystyczne dzieci i młodzieży, pokaz ratownictwa medycznego.W organizację imprezy włączyła się też Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Łomży wraz z Podlaskim Centrum Edukacji i Specjalistycznej Opieki Medycznej CEMED mierząc chętnym ciśnienie, badając poziom cukru we krwi oraz zapewniając mocne wrażenia z goglami Drunk Busters symulującymi widzenie człowieka mającego 1,5 promila alkoholu we krwi. Chętnych nie brakowało;-)
4 maja 2026
II KONFERENCJA Z CYKLU „PODLASIE DLA NAJMŁODSZYCH” Aktualności w opiece nad noworodkiem: standard opieki okołoporodowej, wytyczne resuscytacji oraz rola Banku Mleka Kobiecego Konferencja organizowana jest przez Klinikę Neonatologii i Intensywnej Terapii […]



