„Pacjent ukraiński w gabinecie – dokumentacja medyczna, podstawy świadczeń i refundacji”

Kiedy: 18 marca, godz. 18.00

Gdzie: online – GoogleMeet

Zapisy: https://calendly.com/medchart/webinar-ua

Prowadzenie: dr n. praw. Maciej Gibiński (Centrum Doradcze Prawa Medycznego), Michał Piątek (MEDchart)

Organizator: MEDchart, www.medchart.pl

Webinar potrwa ok. 60 minut, udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Chcąc nieść pomoc obywatelom Ukrainy, wiele placówek medycznych decyduje się na udzielanie im nieodpłatnych świadczeń zdrowotnych. Z początku nie zastanawiamy się, jak prowadzić dokumentację medyczną ukraińskiego pacjenta, z jakimi dokumentami pacjenta możemy się spotkać i jakie są podstawy refundacji świadczeń. Adwokat Maciej Gibiński i Michał Piątek, twórca oprogramowania MEDchart postarają się wyjaśnić, na jakich zasadach można pomagać obywatelom Ukrainy, aby pozostawać w zgodzie z obowiązującymi przepisami prawnymi.

Zapraszamy na webinar 18 marca o godz. 18:00. Przedstawimy formalne aspekty przyjmowania pacjenta ukraińskiego, wymagane dokumenty i zmiany wprowadzane ustawą.

_______________________

Zapisy:

Potwierdź chęć udziału w kalendarzu: https://calendly.com/medchart/webinar-ua. W odpowiedzi otrzymasz wiadomość z linkiem do spotkania online na platformie GoogleMeet. Aby w nim uczestniczyć, nie musisz instalować odrębnej aplikacji, wystarczy kliknąć w otrzymany link i połączyć się z poziomu przeglądarki. Liczba miejsc jest ograniczona, nie zwlekaj i zapisz się od razu!